Eskişehir bisiklet kiralama rehberinde bisiklet kiralma firmalarının telefonları, bisiklet kiralama fiyatları ve bisiklet kiralama firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Esbis Bisiklet Kiralama

  • Hemen Ara!
  • Yol Tarifi Al
  • WhatsApp Hizmet Hattı

Esbis Bisiklet Kiralama Hakkında

120 bisiklet, 10 bisiklet kiralama istasyonu ve 150 özel kilitli park yeri ile hizmet verilecek. Ağırlıklı olarak kent halkının yoğun olarak kullandığı bölgelerde oluşturulan bisiklet yolları dikey bağlantı hatları ile desteklenerek bisiklet kullanıcılarının toplu ulaşıma entegrasyonu kolaylaştırılacak. Abone kartı da var. ESBİSİM’den her kesimden insanın yararlanabilmesi amacıyla kiralama ücretleri mümkün olduğu kadar düşük tutulacak. Bisiklet kiralama ücreti ilk 1 saat için 2 TL olarak belirlendi. Sonraki her saat için ise 1 TL ödenecek.

Şu an sadece Vilayet ve Stadyum duraklarında aktif olan bisikletler, önümüzdeki haftadan itibaren 10 istasyonda aktif olarak kullanılabilecek ve Osmangazi Üniversitesi, Odunpazarı Belediyesi Beyaz Masa, Hamamyolu Caddesi ve Vilayet önünde birimler kurularak kartların satışı yapılacak. 

Eskişehir bisiklet, Eskişehir bisiklet kiralama, bisiklet kiralama Eskişehir, Eskişehir Esbis bisiklet kiralama, Esbis bisiklet kiralama, Esbis bisiklet kiralama Eskişehir

 

Esbis Bisiklet Kiralama Hizmetler

  • Bisiklet Kiralama

Esbis Bisiklet Kiralama Kiralama Fiyatları

Çeşit Fiyat
Bisiklet Kiralama 2 ₺

Esbis Bisiklet Kiralama Foto Galeri

12.092 Kez Görüntülendi

Esbis Bisiklet Kiralama Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir