Eskişehir bisiklet kiralama rehberinde bisiklet kiralma firmalarının telefonları, bisiklet kiralama fiyatları ve bisiklet kiralama firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Etiket: Eskişehir bisiklet

Aga Bisiklet Kiralama Eskişehir

Aga Kiralama

Üniversite Caddesine 1 dakikalık yürüme mesafesinde hizmet veren Aga Kiralama bisiklet, elektrikli bisiklet kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Eskişehir Aga Kiralama olarak 1-4 kişilik özel bisikletlerimiz, sepetli ve kargo bisikletlerimiz ile sizlere benzersiz bir çeşitlilik sunuyoruz.

(2) İncele
Car-Art Bisiklet Kiralama

Car-Art Bisiklet Kiralama

Eskişehir Osmangazi Üniversitesine yürüme mesafesinde bulunan Car-Art Bisiklet Kiralama, son model bisikletlerle kiralama hizmeti sunmaktadır.

Eskişehir Car-Art Bisiklet Kiralama düzenli bakımları yapılmış olan bisikletleri ile sizleri bekliyor.

(0) İncele
Murat Bisiklet Eskişehir

Murat Bisiklet

Ömerağa Mahallesinde bulunan Murat Bisiklet, Eskişehir bisiklet ve ginger kiralama hizmetlerinin dışında tamir, bakım ve onarım hizmetleri de sunmaktadır.

(0) İncele
Eskişehir Ginger - Bisiklet Kiralama

Eskişehir Ginger – Bisiklet Kiralama

Şehrin tam merkezinde bulunan Eskişehir Ginger – Bisiklet Kiralama, sizlere bakımları yapılmış elektrikli ginger ve bisiklet kiralama hizmetleri sunmaktadır.

(0) İncele
Meydan Ginger Bisiklet Kiralama

Meydan Ginger Bisiklet Kiralama

Elektrikli Bisiklet, Bisiklet, Ginger, Motor Satış ve Kiralama

Tarnada Yetkili Satış Servisi 7 gün 09:00 – 21:00

(0) İncele
Esbis Bisiklet Kiralama

Esbis Bisiklet Kiralama

120 bisiklet, 10 bisiklet kiralama istasyonu ve 150 özel kilitli park yeri ile hizmet verilecek. Ağırlıklı olarak kent halkının yoğun olarak kullandığı bölgelerde oluşturulan bisiklet yolları dikey bağlantı hatları ile desteklenerek bisiklet kullanıcılarının toplu ulaşıma entegrasyonu kolaylaştırılacak. Abone kartı da var. ESBİSİM’den her kesimden insanın yararlanabilmesi amacıyla kiralama ücretleri mümkün olduğu kadar düşük tutulacak. Bisiklet kiralama ücreti ilk 1 saat için 2 TL olarak belirlendi. Sonraki her saat için ise 1 TL ödenecek.

(0) İncele
Esbike

Esbike Bisiklet Kiralama

Esbike Bisiklet Kiralama

-Çift Kişilik Tandem Bisikletler

-İlginç Leylek Bisikletler

-Şehir Bisikletleri

-Dağ Bisikletleri

(0) İncele